Yukarı Kaydır

İletişim
Kızılırmak Mah. Ufuk Üniversitesi Cad.
No:3 Çukurambar – ANKARA
info@ekarajans.com
0 (850 ) 305 14 91

hakkımızda

Şimdi! Sadece sıradakinin ne olacağını düşünelim...

Tasarım bilinmeyene yolculuktur.

İçinde bulunduğumuz; tasarım, tanıtım ve reklam alanlarında değişim ve gelişim hızını her geçen gün arttırarak devam etmektedir. Bu hıza erişebilmek için dinamikliğimizi daima korumamız gerekmektedir. En fazla değişim ve gelişim ivmesine sahip olan, beklentilerimizle orantılı olarak durmaksızın değişen tasarımdır.

Tasarımlar her şeyden önce özgün olmalıdır, özgür çalışılmalıdır, hiç bir zaman sınır koyulmamalıdır ve kısıtlanmamalıdır. Güncel olabilmesi için sürekli olarak takip edilmeli ve araştırılmalıdır. Bunların yanı sıra hitap edilecek toplum ve sektör oldukça önemlidir. Hey şeyden önce yaşadığımız ülkeyi etnik, kültürel ve dini açıdan mümkün olduğunca iyi analiz etmeliyiz ki hitap edeceğimiz kişiler onlardır.

Farklı ülkelerde çok fazla trend olmuş tasarım çalışmalarını olduğu gibi ülkemizde kullanamayız. Bu tasarımların Türk toplumuna göre uyarlanması gerekir ki Türkiye’de kullanılabilsin. Bunlar ile birlikte kullanılan programlar ve materyaller de takip edilip araştırılmalıdır ki tasarımlarda sürekli olarak üretkenlik sağlanabilsin.

İsteriz ki Türkiye’de tasarımcılar ve tasarımlar hak ettikleri yeri bulsunlar. Biz bulunduğumuz şehir Ankara’da tasarımların; güncel, modern, özgün ve dinamik olabilmesi için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Tasarımın amacına ulaşabilmesi için tanıtımının ve reklamının doğru şekilde yapılması oldukça önemlidir. Bunlar bir bütündür ve tek bir amaca hitap ederler. ByKarahan olarak edindiğimiz tecrübe ve biriktirdiğimiz bilgilerimizi tasarım, tanıtım, reklam, sosyal medya, 3D video ve animasyon, dijital ve ofset baskı alanlarında kullandık her geçen zamanda birikimlerimizi arttırarak kullanmaya devam edeceğiz.

BİRLİKTE BAŞARABİLECEĞİMİZ

Bir projeniz mi var?